Політика

“Образився” – Зеленський звільнив генерала Кривоноса після критики з боку останнього

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Президент Володимир Зеленський своїм указом звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

“Відповідний указ № 604/2020 глава держави підписав 29 грудня”, – повідомляє пресслужба глави держави.

Згідно з документом, Кривоноса направлено у розпорядження Міністерства оборони.

  • Сергій Кривонос був призначений заступником секретаря РНБО 12 березня 2019 року.
  • 25 грудня Зеленський заявив, що у разі нападу Росії на Україну з боку Криму буде велика війна, а під мобілізацію потраплять і чоловіки, і жінки.
  • Кривонос розкритикував заяву президента. Він заявив, що Україна не може «воювати м’ясом».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16