Новини

Очевидно, що Сивохо не потрібна посада радника секретаря РНБО для продовження формування платформ діалогу на сході України, – “слуга народу” Яременко

0

Рекомендувати комусь когось звільняти – непроста справа, особливо коли набуває політичного звучання.

Так прокоментував у Facebook підписане ним серед інших звернення до секретаря РНБО з проханням звільнити з позаштатних радників Сергія Сивохо народний депутат від фракції “Слуги народу” Богдан Яременко, передає Цензор.НЕТ.

“Цей документ викликав у мене певні вагання і сумніви. Рекомендувати комусь когось звільняти – непросте і в правовому, і в моральному плані діло. Тим більше, що в нинішній ситуації справа набуває і виразного політичного звучання”, – написав нардеп.

Він нагадав, що не вважає активність Сивохо щодо формування діалогових платформ марною.

“Але… Пан Сивохо зробив не одну, а кілька політичних заяв, які не лише ставлять під сумнів політику України і президента України щодо збройного конфлікту з Росією, але цими заявами продемонстував, що йому бракує відповідних знань і досвіду”, – зазначив політик.

За словами Яременка, в той же час, подібні або схожі необережні неточні заяви робили й інші політики.

“Але ситуація з випадковими чи не дуже помилками зайшла так далеко, що під сумнів були поставлені наші політичні цінності і “червоні лінії”. А цього допускати не можна.

Тому наша реакція на викликану нашими ж помилками реакцію суспільства має з одного боку бути адекватною рівню проблеми, але – з іншого – не зруйнувати єдність політичної команди. І тут для мене очевидно, що пан Сивохо не потребує посади позаштатного радника секретаря РНБОУ для продовження формування громадських платформ діалогу на сході України”, – підкреслив нардеп.

Він нагадав, що “Слуга народу – патріотична демократична партія”, існування якої не може бути пов”язане з чимось іншим, ніж відстоювання інтересів України і її громадян.

Очевидно, що Сивохо не потрібна посада радника секретаря РНБО для продовження формування платформ діалогу на сході України, - слуга народу Яременко 01