Політика

Очільником Міненерго може стати Дубина, який підписав зрадницькі контракти з “Газпромом”

0

Ексглава НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина є кандидатом на пост міністра енергетики і навколишнього середовища.

Як стало відомо OBOZREVATEL, кандидатуру Дубини напередодні погодив президент Володимир Зеленський. Також він буде призначений першим віцепрем’єром.

Голосування щодо Дубини відбудеться на найближчому засіданні Верховної Ради, яке, як очікується, відбудеться вже наступного тижня.

Відзначимо, раніше на пост глави Міненерго розглядали Ольгу Буславець. Її підтримали члени комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Олег Дубина в «нульових» керував Криворіжсталлю. Після працював віцепрем’єром в урядах Віктора Ющенка й Анатолія Кінаха, був радником президента Леоніда Кумчи, а в 2004 році обіймав посаду першого заступника секретаря РНБО.

У 2007-2010 роках – голова правління «Нафтогазу». Саме він у 2009 році підписав контракти з «Газпромом». До роботи в «Нафтогазі» протягом двох років очолював Дніпровський меткомбінат, що належить ІСД.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist