Політика

“Одеса — не совок”: партія Порошенка подає до суду на скандального Труханова

0

Припинити спроби перейменування проспекту Небесної Сотні. Із такою вимогою політична сила «Європейська солідарність» звернулася до одеської влади.

У прес-службі попередили – вже готується відповідний судовий позов.

«Одеська територіальна організація партії «ЄС» подає в суд на Геннадія Труханова за спробу перейменувати проспект Небесної Сотні. Дотримуючись принципів європейської інтеграції, розвитку демократичних традицій і зміцнення прав людини, Україна буде продовжувати рухатися від тоталітарного радянського минулого. Ми засуджуємо та виступаємо проти маніпуляцій і провокацій, а також політичних ігор навколо ностальгії деяких співгромадян. Майбутнє України – в цивілізованій європейській родині», – йдеться на сторінці організації у Facebook.

Там вважають, що дії міської влади Одеси «є найчистішої води передвиборчим популізмом і провокацією», а також спробою «створити черговий розкол всередині українського суспільства» і «заробити політичні бали».»Більш того – ці дії лицемірні, адже з часу перейменування пройшли роки, але тільки перед виборами ця тема зацікавила людей в кабінетах на Думській площі. Перейменування проспекту і повернення йому радянської назви є прямим порушенням законів України, тому така ініціатива не має ніякої юридичної перспективи», – наголошують у «ЄС».

Подвиг і самопожертва Небесної Сотні – одна з трагічних сторінок нашої історії. Це ціна, яку платить наше суспільство за право самоідентифікації, за суверенітет та незалежність. Одеса – не совок! Одеса – європейське місто з європейський майбутнім!», – резюмується у заяві.

Нагадаємо, одеський проспект Маршала Жукова у 2016 році перейменований у проспект Небесної Сотні. Встановлений там бюст Жукова демонтували в межах закону про декомунізацію.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16