Політика

“Одеса — не совок”: партія Порошенка подає до суду на скандального Труханова

0

Припинити спроби перейменування проспекту Небесної Сотні. Із такою вимогою політична сила «Європейська солідарність» звернулася до одеської влади.

У прес-службі попередили – вже готується відповідний судовий позов.

«Одеська територіальна організація партії «ЄС» подає в суд на Геннадія Труханова за спробу перейменувати проспект Небесної Сотні. Дотримуючись принципів європейської інтеграції, розвитку демократичних традицій і зміцнення прав людини, Україна буде продовжувати рухатися від тоталітарного радянського минулого. Ми засуджуємо та виступаємо проти маніпуляцій і провокацій, а також політичних ігор навколо ностальгії деяких співгромадян. Майбутнє України – в цивілізованій європейській родині», – йдеться на сторінці організації у Facebook.

Там вважають, що дії міської влади Одеси «є найчистішої води передвиборчим популізмом і провокацією», а також спробою «створити черговий розкол всередині українського суспільства» і «заробити політичні бали».»Більш того – ці дії лицемірні, адже з часу перейменування пройшли роки, але тільки перед виборами ця тема зацікавила людей в кабінетах на Думській площі. Перейменування проспекту і повернення йому радянської назви є прямим порушенням законів України, тому така ініціатива не має ніякої юридичної перспективи», – наголошують у «ЄС».

Подвиг і самопожертва Небесної Сотні – одна з трагічних сторінок нашої історії. Це ціна, яку платить наше суспільство за право самоідентифікації, за суверенітет та незалежність. Одеса – не совок! Одеса – європейське місто з європейський майбутнім!», – резюмується у заяві.

Нагадаємо, одеський проспект Маршала Жукова у 2016 році перейменований у проспект Небесної Сотні. Встановлений там бюст Жукова демонтували в межах закону про декомунізацію.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist