Новини

Однією з головних проблем економіки України є те, що гроші дуже дорогі, – Гончарук

0

В Україні дорого брати кредити.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Олексій Гончарук, коментуючи державну програму кредитування під 5-9%, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

“Це насправді важлива програма дуже, вона … спрямована на те, щоб у людей, які хочуть почати або розвинути власну справу, тобто у підприємців, був доступ до дешевих ресурсів. Бо однією з головних проблем нашої економіки є те , що гроші дуже дорогі, тобто ти не можеш піти в банк, фінансову організацію, і взяти кредит. Це дуже дорого, це недоступно, і ти потім не можеш його обслуговувати”, – сказав глава уряду.

За його словами, держпрограма доступних кредитів означає, що частину процентної ставки компенсуватиме держава.

“Кредит … видаватиме банк. Насправді це ніяк не відрізнятиметься від звичайної процедури видачі кредиту банком, за винятком двох речей: частину відсотків компенсує держава … друге – це спеціальні умови, про які ми домовилися з банками, щоб підприємці простіше могли отримати кредити”, – пояснив Гончарук.

Він наголосив, що “банки мають бути менш прискіпливі, вони мають зі своїми ризиками трохи інакше працювати”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16