Різне

“Одночасна робота з українськими винищувачами”: В США пояснили, чому над Україною літали бомбардувальники

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Європейське командування збройних сил США заявило, що політ бомбардувальників, здатних нести ядерну зброю, над Україною показав можливості щодо стримування Росії. Про це йдеться в заяві, опублікованій 4 вересня, інформує ІнфоРезист.

У відомстві повідомили, що три бомбардувальника B-52 Stratofortress ВПС США з 5-го бомбардувального крила бази ВПС Майнот (Північна Дакота) у п’ятницю провели навчання з інтеграції з українськими винищувачами в повітряному просторі нашої країни.

П’ятничний політ є частиною давно запланованого розгортання 6 літаків B-52 на авіабазі Ферфорд в Глостерширі (Великобританія). Місія дала можливість партнерам провести підготовку в повітрі. Крім того, вона показала, як літаки та екіпажі забезпечують можливості колективної оборони, “стратегічні та оперативні можливості для стримування Росії та забезпечення безпеки союзників і партнерів”.

Зазначається, що за 2 роки було виконано понад 200 спільних місій. Ці польоти демонструють постійну боєготовність США і підтримку європейських партнерів, на яку не впливають зовнішні чинники.

На північ від Криму над Україною літали 3 стратегічні бомбардувальники B-52H з бортовими номерами 61-0034, 60-0005 і 60-0044 і позивними “Юлія”. Вони пролетіли над Волинською, Рівненською, Житомирською областями та Києвом.

Після цього літаки лягли курсом на південь, пролетівши над Херсонською та Мелітопольською областями на північ від Криму, і близько 1,5 годин кружляли на північному сході від Генічеська вздовж узбережжя Азовського моря.

Того ж дня на захід і південь від Криму здійснювали польоти 2 розвідувальних літаки ВПС США – RC-135W і P-8A Poseidon, і 2 британських – RC-135W і Sentinel R.1. Останній є літаком повітряної розвідки і управління нанесенням ударів.

Як передає “РІА Новості“з посиланням на російський національний центр управління обороною, над акваторією Чорного моря на перехоплення американським літакам вилетіли 8 російських винищувачів Су-27 і Су-30, коли ті “наблизилися до кордону РФ”. Відстань до неї становила 25 км.

  • 4 вересня над кордоном з Кримом літали стратегічні бомбардувальники США.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16