Політика

«Одночасно із посадою глави Нацради з реформ»: Саакашвілі заявив про наміри стати перехідним прем’єром Грузії

0
Mikheil Saakashvili, Georgia's former President and newly appointed head of the executive committee of Ukraine's National Reform Council, speaks during an interview with Reuters at his house in the village of Lisnyky outside Kiev, Ukraine May 8, 2020. REUTERS/Valentyn Ogirenko

Експрезидент Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі погодився зайняти посаду прем’єр-міністра Грузії в разі перемоги опозиції на парламентських виборах 31 жовтня.

Як передає Цензор.НЕТ, свою позицію політик роз’яснив у Фейсбуці.

“Природно, що я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем’єр-міністром не на повний термін, а на стабілізаційний період, поки нам не вдасться подолати глибоку економічну кризу, в якій зараз перебуває Грузія”, – написав він.

При цьому Саакашвілі зазначив, що продовжує виконувати свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ.

“Зараз я перебуваю в Україні і виконую свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ. Ми готуємося до чергового засідання Нацради, на яке у нас є дуже важливий порядок денний. Ми запропонуємо на засіданні комплексні реформи надрокористування, підключення до електрики, судову реформу і реформу ДАБІ. Крім того, незабаром парламент розгляне запропоновані нами раніше реформу митниці, введення податку на виведений капітал і реформу приватизації. Також я продовжую поїздки по Україні і працюю в штатному режимі”, – написав він.

Саакашвілі підкреслив, що не вибирає між двома країнами: “Моя боротьба триває і тут, і там”.