Суспільство

Офіцерів зовнішньої розвідки звільнили за викриття Єрмака на співпраці зі спецслужбами РФ

0

За словами Юрія Луценка, у 2019 році, одразу після інавгурації, представники СЗР ознайомили президента Володимира Зеленського з інформацією про контакти Андрія Єрмака з представниками ВПК та злочинного світу РФ.

Про це ексгенпрокурор Юрій Луценко заявив в ефірі програми «Червона лінія з Сергієм Висоцьким», передає Еспресо.TV.

Ведучий програми Сергій Висоцький запитав у колишнього генерального прокурора:

«Ви сказали про Єрмака, як про представника п’ятої колони. Я це сприймаю, як заяву людини, яка була в Генеральній прокуратурі. Ви про це знаєте щось? Про російські контакти оточення Зеленського, чи це гіпотеза?»

Луценко на це зазначив:

«Представники Зовнішньої розвідки України відразу після інавгурації президента поклали йому на стіл довідку про контакти, в тому числі бізнесові, пана Єрмака із російським оточенням, в тому числі — з представниками ВПК та злочинного світу Російської Федерації. Через декілька днів ці працівники були звільнені з зовнішньої розвідки. Доповідь закінчив.»

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua