Суспільство

Офіс генпрокурора визнав, що Шарій спокійно може повернутися в Україну. ДОКУМЕНТ

0

Проти російського пропагандиста Анатолія Шарія в Україні немає жодної кримінальної справи. Він може повернутися в країну і безперешкодно пересуватися її територіією.

Про це сказано у відповіді Офісу генерального прокурора на запит депутата “Слуги народу”, інформує Цензор.НЕТ. Відповідь ОГП Мотовиловець опублікував у фейсбуці.

“Згідно з відомостями Єдиного реєстру досудових розслідувань, наразі Шарій не має процесуального статусу підозрюваного чи обвинуваченого в одному кримінальному провадженні”, – сказано в документі.

В Офісі генпрокурора також зазначили, що немає обставин, які заважали б безперешкодному поверненні Шарія в Україну або обмежували його вільне пересування  територією країни.

Шарій спокійно може повернутися в Україну, - Офіс генпрокурора 01
Шарій спокійно може повернутися в Україну, - Офіс генпрокурора 02

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist