Новини

Офіс президента навіть глав ОДА погоджує з РПЦ

0

Україна знову повертають в «московське болото». Як стало відомо, куратором «церковних» питань в Офісі президента є Сергій Трофимов, заступник голови, колишній продюсер «Студії квартал 95».

Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, фактично Трофимов є одним з найяскравіших прихильників УПЦ Московського Патріархату, а реально РПЦ, яка знаходиться в повному розпорядженні і підпорядкуванні Кремля.

Видання «Главком» повідомляє, що Трофимов виконує те, що йому «радять» в МП і фактично блокує процес становлення Православної церкви України. Більш того, за даними видання представники РПЦ в Україні впливають на призначення в облдержадміністрації.

Андрій Смолій підкреслює, ми маємо справу з повноцінним реваншем і в церковній сфері. Московські впливи на Україну повертається шаленими темпами. Все українське намагаються загнати на узбіччя. Державна машина почала працювати проти свого, українського.

Люди, які прийшли до влади, знищують все, що є українське. Журналіст розповів, навіщо Москва хоче приєднати Україну.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16