Суспільство

Офіс Президента: Поїздку Зеленського до Оману оплатила його дружина

0

У січні 2020 року Президент України Володимир Зеленський з родиною відвідав Оман. В Офісі Президента заявили, що це не був офіційний візит, повідомляє 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідну інформацію опублікував депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко. Він отримав відповідь від Офісу Президента щодо цієї поїздки.

“Поїздка Президента України до Султанату Оман не мала офіційного статусу, відбувалася з приватною метою та за власні кошти. […] Переліт Президента України разом з дружиною до Оману регулярним рейсовим літаком, а також їх проживання у готелі було здійснено за рахунок власних коштів дружини глави держави – Олени Зеленської”, – йдеться у листі.

При цьому в листі за підписом голови Офісу Президента Андрія Єрмака вказано, що вони не можуть надати інформацію про кількість співробітників Державної служби охорони, які супроводжували Зеленського, адже це державна таємниця. Як і суму, яку витратили на охорону. Хоча перед тим в ДСО заявили, що загалом було витрачено 74 тисячі 319 гривень Скільки коштувала бюджету поїздка Зеленського в Оман . З цієї суми 59 тисяч 499 гривень – на проїзд, а ще 14 тисяч 820 гривень – на добові.