Суспільство

Офіс Президента: Поїздку Зеленського до Оману оплатила його дружина

0

У січні 2020 року Президент України Володимир Зеленський з родиною відвідав Оман. В Офісі Президента заявили, що це не був офіційний візит, повідомляє 24 канал.

Відповідну інформацію опублікував депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко. Він отримав відповідь від Офісу Президента щодо цієї поїздки.

“Поїздка Президента України до Султанату Оман не мала офіційного статусу, відбувалася з приватною метою та за власні кошти. […] Переліт Президента України разом з дружиною до Оману регулярним рейсовим літаком, а також їх проживання у готелі було здійснено за рахунок власних коштів дружини глави держави – Олени Зеленської”, – йдеться у листі.

При цьому в листі за підписом голови Офісу Президента Андрія Єрмака вказано, що вони не можуть надати інформацію про кількість співробітників Державної служби охорони, які супроводжували Зеленського, адже це державна таємниця. Як і суму, яку витратили на охорону. Хоча перед тим в ДСО заявили, що загалом було витрачено 74 тисячі 319 гривень Скільки коштувала бюджету поїздка Зеленського в Оман . З цієї суми 59 тисяч 499 гривень – на проїзд, а ще 14 тисяч 820 гривень – на добові.