Війна

Офіс Зеленського відкрито впроваджує російську пропаганду в голови українців — замість російських окупантів говорять тільки про Донецьк і Луганськ

0

Тут навіть говорити нема про що — тварі з Офісу Зеленського з тваринами з так званих ЗМІ, відкрито і не соромлячись впроваджують наративи російської пропаганди. Просто тому що Зеленський відкрито зрадив Україну і не приховує цього.

Нагадаю — ніякої інформації Зеленський і його шобла за цими так званим «обмінами» не давав. Причина проста — вони просто шістки окупантів, які ні на що не впливали і чекали поки росіяни самі вирішать що говорити і кого «звільняти».

Даю 100% гарантію, що з усієї цієї юрби «полонених» дай Бог хоч один реальний український військовий був.

Не зрадник, не дезертир — а реально захисник країни, що потрапив в полон під час бою. І 100% кацапам віддають реально цінних російських агентів в обмін на шлак типу таксистів і якихось лівих людей, спокійно живуть на окупованій території і плювати на Україну з високої дзвіниці.

Джерело: Enigma

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist