Суспільство

Оксана Марченко розповіла, як Зеленський з Кварталом приїжджали до неї додому

0
Відома телеведуча, дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко в інтерв’ю “Країні” розповіла про свої стосунки з президентом Володимиром Зеленським.
За її словами, вони з Зеленським знайомі багато років. Одного разу він навіть був в гостях у родини Оксани Марченко, причому разом з “Кварталом 95”.
“Якось він (Зеленський – Ред.) був у нас вдома. Це був радше діловий візит, Зеленський приїжджав до нас з” Кварталом 95 “, ми обговорювали можливу співпрацю. Бувало, перетиналися на заходах, де він був ведучим. Якщо пам’ятаєте , ми були одночасно номіновані в 2011 році на премію “Телетріумф” як ведучі розважальних програм: Володимир Зеленський, Маша Єфросиніна та Оксана Марченко. Перемогла, до речі, я. Власне, ось і все наше знайомство “, – повідомила” Країні “Оксана Марченко.
І додала, що вони з Зеленським спілкувалися так, як спілкуються колеги в телевізійному світі. А коли він став президентом, їх шляхи не перетиналися.
При цьому діяльність Зеленського на посаді президента Оксана Марченко оцінила як “незадовільну”. За її словами, він “повинен був зробити більше”.
“Я і не голосувала за нього – у мене були великі сумніви в його компетентності на цій посаді”, – заявила Оксана Марченко. Додавши, що не голосувала за Зеленського ні в першому, ні в другому турі виборів президента. У першому голосувала за Бойко, на другий тур не пішла.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist