Суспільство

Оксана Марченко вигуляла теля на ланцюгу і похизувалась цим в мережі

0

Дружина народного депутата, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко показала прогулянку з твариною, інформує Гордон.

Дружина народного депутата, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко розмістила в Instagram відео, на якому зображена разом із телям на ланцюгу.

“Доброго ранку, друзі! Нехай це веселе відео підійме вам настрій. Кажуть, що корівки, так само як дельфіни та коні, допомагають долати стреси… І це правда – укотре переконуюся в цьому!” – написала вона.

Марченко запевнила, що під час прогулянки ніхто не постраждав.

Оксана Марченко народилася 28 квітня 1973 року в Києві. Вона вела шоу “Х-фактор” на каналі СТБ.

Телеведуча заміжня за Медведчуком із 2003 року. Це її другий шлюб. Доньку Марченко та Медведчука Дарину (2004) хрестив президент РФ Володимир Путін. Від першого чоловіка, бізнесмена Юрія Коржа у Марченко є син Богдан (1997).

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16