Новини

Окупаційні сили Росії пішли в атаку: ВСУ зазнали втрат на Донбасі

0

Російсько-окупаційні війська на Донбасі в черговий раз обстріляли українських захисників, незважаючи на досягнуті в Мінську угоди про припинення бойових дій.

Як говориться в повідомленні прес-центру штабу операції Об’єднаних сил, обстріли відбулися в районі Зайцеве, Новозванівка, Горіхового, Авдіївки, а також Луганського. В результаті Збройні сили України понесли санітарні втрати, були поранені три людини.

Таким чином, відомо, що представники «ЛДНР» за підтримки російських окупаційних військ десять разів обстріляли позиції української армії в зоні проведення ООС. У повідомленні наголошується, що незаконні збройні формування застосували для своїх обстрілів, як легку стрілецьку зброю, так і знаряддя, а також міномети, заборонені угодами, досягнутими в Мінську.

Відомо також і про те, що ворожі сили спробували зробити прорив позицій операції Об’єднаних сил на лінії разгараніченія. Однак такий план здійснити у них не вийшло. У свою чергу Збройні сили України не відкривали вогонь у відповідь, так як про це наказало командування.