Новини

Окупанти “ДНР” відмовилися від “державного” статусу української мови

0

У самопроголошеній «Донецької Народній Республіці» відтепер не будуть вважати українську мову «державним» на підконтрольній території, повідомляють російські засоби масової інформації. В тому числі, відомо, що сьогодні були внесені поправки в так звану «конституцію ДНР», згідно з якими за російською мовою закріплений статус єдиного «державного».

А ось згадка про українську мову було вилучено з формулюванням, що за шість років «застосування української мови як державної дотепер не знайшло практичної реалізації».

Примітно, що раніше в окупованих районах Донецької області «державними мовами» було прийнято вважати російську та українську. Також в січні стало відомо, що самопроголошена «Донецька народна республіка» приступила до конфіскації автомобілів з українськими номерами. Уже кілька років окупаційна влада змушують місцевих жителів робити місцеву «реєстрацію» транспортних засобів.

Також вчора Служба безпеки України оголосила підозру так званому «керівнику фонду держмайна ДНР» Сергію Кайді, призначеного в 2015 році, за участь в екстремістській організації.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist