Новини

Окупанти Криму відмовилися від води з Дніпра: бояться отруєння

0

Так званий спікер «парламенту» незаконно анексованого Росією Криму Володимир Константинов заявив, що на півострові мають намір відмовитися при будь-якому розкладі сил від питної води з материкової частини України, боячись, що її можуть отруїти. Відповідну точку зору глава незаконного законодавчого органу заявив в коментарі «РІА Новини». «Якщо вони називають Крим українським, а це не відповідає дійсності, то нам вода в такому випадку, ні в якому вигляді не потрібна», – вважає він.

Разом з тим, Константинов підкреслив, що вода з України може бути небезпечна, так як за допомогою неї кримчан нібито «можуть труїти якимись хімікатами і ще чимось».

Слід зазначити, що в включеному Росією Криму різко злетіли ціни на продукти харчування. Тим часом, вода, яка раніше надходила з материкової частини України, виявилася в дефіциті .У Аянском водосховище залишилося 700 тисяч кубометрів при звичайному обсязі 3 мільйони кубометрів, в той час, як в Партизанському – 11,4 мільйона кубометрів при проектній місткості 34,4 мільйона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16