Новини

Окупанти пішли в наступ на Донбасі: Путін хоче підкорити Україну до 9 травня

0

Раптове наступ російських окупантів на Донбасі свідчить про те, що президент Росії Володимир Путін планує підкорити Україну до 9 травня.

Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook український журналіст Айдер Муждабаев, зазначивши, що бій 18 лютого – тільки початок кривавої операції агресора.

«Путін не хоче нічого чекати, йому потрібно поставити Україну на коліна до 9 травня. Сьогоднішні бої – початок операції «Примус до капітуляції». Своєї мети він не досягне, але розставить крапки над i в усіх розмовах про «світі», «спільний контроль», «вибори за українським законодавством» та інше », – написав він.

Муждабаев підкреслив, що ціна цього громадського протверезіння – життя і здоров’я тих, хто не втрачав тверезість мислення і все розуміють. «У світі не існує більшої несправедливості. Молю, щоб наші бійці вийшли живими з бою », – додав журналіст.

Також на трагедію відреагував ветеран АТО Олександр Погребиский. Він зазначив, що після події говорити про будь-яке перемир’я і компроміси з терористами на Донбасі взагалі не має сенсу.

«Спільне патрулювання? Платформа примирення? Сьогодні о 5 ранку російські війська атакували українські опорні пункти в районі Золотого, зараз з 5:00 йде безперервний важкий бій із застосуванням всіх видів зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм, міномети 120 мм. Противник на широкому фронті накриває бойові порядки 72-й і 93-й механізованих бригад в районі ділянки розведення Золоте-Орехово-Новотошковка. На одному з опорних пунктів йде ближній бій з російською штурмовою групою. Наша артилерія веде вогонь, підтягуються резерви. Це війна. Перемир’я, якого ніколи не було, зірвано остаточно. Моліться за хлопців », – написав захисник України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16