Політика

Олексій Арестович: якщо Росія зірве в черговий раз перемир’я – Зеленський відповість новим відосіком

0

Як відомо, Офіс президента робить дуже велику ставку на те перемир’я, яке оголошено на сході України.

У зв’язку з цим цікаво, що буде робити президент Володимир Зеленський, коли Росія під час цього перемир’я зробить провокацію і піде в наступ, в результаті чого загинуть наші військові або буде захоплено в полон частину наших військовослужбовців.

Про це у своєму відеозверненні на своєму ютуб-каналі розповів військовий оглядач Олексій Арестович, передає “Колумніст”.

Він зазначив, насправді Володимир Зеленський відповість як зазвичай. Він запише відеоролик, а, можливо навіть гнівний пост у Фейсбуці, де скаже, що «та сторона» здійснила провокацію, в ході якої ВСУ зазнали втрат.

За словами оглядача, для істотної зміни політики, яку проводить Володимир Зеленський, – потрібно трохи більше, ніж одна провокація. Зеленському потрібно або велика війна, яка його протверезить, або поступове накопичення розуміння того, що з Росією нема про що говорити, нема про що домовлятися.

Попереднику Зеленського Петру Порошенко на це знадобилося два роки дуже важкої, інтенсивної війни, але Зеленський навіть таку війну не веде, тому зрозуміти, скільки знадобиться шостому президенту для розуміння, що Росія – агресор – дуже важко.