Суспільство

Олена Зеленська госпіталізована з двобічною пневмонією

0

Дружину Президента України Олену Зеленську госпіталізували в лікарню в Києві. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Зараз діагноз Олени Зеленської: COVID-19. Негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості. ДН 0. Дотації кисню не потребує. Стан стабільний”, – сказано в повідомленні.

Крім цього, було відзначено, що на поточний момент дружина президента знаходиться в ізоляції під доглядом лікарів. У самого Володимира Зеленського та у дітей коронавірус виявлений не був.

Нагадаємо, 12 червня перша леді повідомила, що її тест на коронавірус дав позитивний результат. Дружина президента запевнила, що вона дотримувалася всіх необхідних заходів обережності.

Джерело: ІНФОРЕЗИСТ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist