Новини

Олешко: до такої ганьби навіть Янукович не опускався

0

Популярний український блогер Мирослав Олешко в своєму блозі пише про те, що, якщо говорити відверто, то до такої ганьби, як Зеленський, навіть Янукович не опускався. Дійсно, влаштовував судилище над Тимошенко, але там у справі про корупцію. І то, отримав за підсумком історії сильну ляпас.

За словами Олешко, президент Зеленський же, написав заяву на жінку чисто за її точку зору і висловлювання, і влаштував публічне судилище. Не за корупцію, не за газові схеми, а за висловлювання на адресу президента в соцмережі. «Що з ним відбувається? Він президент або чихуахуа, обов’язок якого, погавкать на кожного в слід? Досить згадати той випадок, коли він побіг за депутатом, як … Чихуахуа? », – обурився блогер.

Мирослав Олешко зазначає, він особисто не підтримував те, що говорила Софія Федина та Маруся Звіробій в тому Strim, але вся ця історія могла закінчиться одним словом «вибачте», по обидва боки і рукостисканням. Але, якщо історія дійшла до суду, то немає морального права не підтримати Софію Федину, тому що це незначний цирк, який для неї не є ні покаранням, ні ганьбою, але є ганьбою для чоловіка, Володимира Зеленського. Відзначимо, сьогодні відбулося засідання Печерського райсуду Києва, на якому було обрано запобіжний захід нардепу Софії Федині у вигляді особистого зобов’язання.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16