Новини

Олешко: до такої ганьби навіть Янукович не опускався

0

Популярний український блогер Мирослав Олешко в своєму блозі пише про те, що, якщо говорити відверто, то до такої ганьби, як Зеленський, навіть Янукович не опускався. Дійсно, влаштовував судилище над Тимошенко, але там у справі про корупцію. І то, отримав за підсумком історії сильну ляпас.

За словами Олешко, президент Зеленський же, написав заяву на жінку чисто за її точку зору і висловлювання, і влаштував публічне судилище. Не за корупцію, не за газові схеми, а за висловлювання на адресу президента в соцмережі. «Що з ним відбувається? Він президент або чихуахуа, обов’язок якого, погавкать на кожного в слід? Досить згадати той випадок, коли він побіг за депутатом, як … Чихуахуа? », – обурився блогер.

Мирослав Олешко зазначає, він особисто не підтримував те, що говорила Софія Федина та Маруся Звіробій в тому Strim, але вся ця історія могла закінчиться одним словом «вибачте», по обидва боки і рукостисканням. Але, якщо історія дійшла до суду, то немає морального права не підтримати Софію Федину, тому що це незначний цирк, який для неї не є ні покаранням, ні ганьбою, але є ганьбою для чоловіка, Володимира Зеленського. Відзначимо, сьогодні відбулося засідання Печерського райсуду Києва, на якому було обрано запобіжний захід нардепу Софії Федині у вигляді особистого зобов’язання.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist