Політика

Омелян: “5 млн. грн, які Зеленський “забув” внести у декларацію – це вже кримінальна справа”

0

Недостовірне декларування, причому здійснене двічі, передбачає кримінальну, а не адміністративну відповідальність.

На цьому в ефірі “Прямого” наголосив міністр інфраструктури України 2016-2019 рр. Володимир Омелян.

“Насправді, якщо ми згадаємо, що йдеться про 5 мільйонів гривень, які двічі забули внести в декларацію, то це вже не “адмінка”, а це вже кримінальна відповідальність з позбавленням волі”, – сказав Омелян.

“Але в цій всій історії трагічно навіть не це. Якби в нього були би результати ті, навіть хай половина від тих результатів, що він обіцяв перед своїм обранням, тоді народ би, мабуть, міг простити йому і це. Але, оскільки результатів немає, то тепер йому згадають все. І для мене особисто виклик – не помилка в декларації. Виклик – що президент Зеленський настільки заможна людина, що 5 мільйонів гривень для нього не гроші, і він навіть не пам’ятає, куди в минулому році він їх поклав до якої кишені. Я можу тільки привітати з цими успіхами по його росту матеріального достатку, бо так себе може поводити мільярдер, а не мільйонер”, – пояснив він.

Раніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва закрив адміністративне провадження проти Зеленського щодо недостовірного декларування – у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, на початку липня НАЗК виписало Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Після вступу на посаду президента він здійснив купівлю та продаж облігації внутрішньої державної позики. Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів (і складала 5 млн грн).

За неподання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачено штраф від 1700 грн до 3400 грн.

Зеленський сам зізнався у порушенні закону.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua