Політика

Омелян розніс Зеленського через події у Луцьку: “Рейтинги. Провали. Кволе СБУ. Невиконані обіцянки”

0

Вчорашня подія в Луцьку з терористом Максимом Кривошою і заручниками в автобусі було схоже постановку за участю міністра МВС Арсена Авакова і президента України Володимира Зеленського.

Про мотиви можливого “театрального дійства” та про те, для кого воно призначалося, на своїй сторінці в Фейсбук пише Володимир Омелян:

“Оскільки нинішня влада є примітивною до безумства і апріорі не здатна на будь-яку стратегію (перемогу на виборах не враховуємо, бо це працювала інша команда), то нинішні події в Луцьку є результатом:

  • потреби скорегувати падіння рейтингу Зеленського;
  • провалу на фронті. На фоні постійних обстрілів наших позицій, підступне вбивство військових медиків і ганебна мовчанка Президента підняла велику хвилю обурення;
  • привселюдного невиконання обіцянки Президента забрати танкер Дельфі з одеського пляжу до 20 липня, тим самим підтверджуючи тезу Президента про «владу імпотентів»;
  • запуску сценарію контрольованих терактів, щоб посилити паніку серед населення і створити залежність від влади, яка є «єдиною, що може вберегти від трагедії».

Виходячи з головних дійових осіб нинішнього дійства, телевізійної картинки, перебігу і результату «теракту» – повністю виключається його випадковий характер.

Оскільки Баканов цілковито провалив роботу керівника СБУ, цю операцію доручили Авакову.

До речі, колись Президент Кучма запускав сценарій перевороту, який мали організувати пенсіонери-мисливці.
Сміялася вся країна.

А потім ці цирки завершилися Майданом.
Ну, то таке. Не буду нагадувати про фінал, він вже всім очевидний.

А ось грати на почуттях і обдурювати людей – некрасиво, Володимире Олександровичу!

І фільм можна було цікавіший підібрати для реклами, бодай «Операція И і другіє пріключєнія Шуріка».

І так все всім вже скоро стане зрозуміло.

Бєгітє, пока нє поздно‼️”- написав він.

Джерело: Думка

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua