Різне

Омелян: “За арешт Кузьменко Зеленський має понести відповідальність”

0

Справа затягується, бо у суддів немає бажання приймати очевидно неправомірне рішення, вважає ексміністр

Зеленський може показувати пальцями на кого завгодно, але арешт Юлії Кузьменко – це було його рішення, вважає колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян. Про це він сказав в ефірі програми “Інфовечір” на “5 каналі”.

“Для мене це жах, коли безневинну людину, проти якої немає достатньо підозр, кидають спочатку за ґрати, потім публічно обзивають вбивцею, а потім відходять в сторону. Так не буває, так не можна робити. І найгірше у цій ситуації, що це особисто “освятив” пан Президент”, – вважає Омелян.

За його словами, Зеленський може зараз показувати пальцями на кого завгодно, але це було його рішення підтримати цю ситуацію, публічно сказати, що є докази, і публічно сказати, що справу Шеремети вирішено: “Сподіваюсь, що він спершу понесе політичну відповідальність, а потім і юридичну”, – говорить ексміністр.

“В прокуратури було достатньо часу, якщо там є необхідні докази, довести вину цих осіб (підозрюваний по справі Шеремети – ред). Оскільки цього не відбулося, ми бачимо, що справа просто затягується, щоб не було жодного вердикту – схоже, у суддів немає бажання приймати очевидно неправомірне рішення. Вони вирішили поступово справу потихенько “заглушити”, – зазначив Омелян.

“Але домашній арешт особливо не відрізняється від умов в СІЗО – ви все ще під звинуваченням, вас все ще публічно підозрюють і розповідають, що докази є, але їх просто не передали до суду”, – додав він.

Нагадаємо, суд змінив запобіжний захід Кузьменко на домашній арешт.