Суспільство

Он нам нічєго не должен: Відразу 30 «кварталівців» і друзів Зеленського отримали топ-посади за рік

0

За рік президентства Володимира Зеленського держпосади в Україні отримали понад 30 осіб, які раніше працювали в структурах «Студії Квартал 95» чи пов’язані з ними, пише Політека.

Також високі пости зайняли ті, хто надавав послуги “Кварталу”, співпрацював із Зеленським на професійній основі, а також його знайомі, друзі або родичі, повідомляє громадська організація «Комітет виборців України».

“Кварталівці” отримали посади в Офісі президента, органах безпеки України, в центральних органах виконавчої влади, увійшли в наглядові ради і комітети. А також стали народними депутатами.

При цьому, абсолютна більшість з них раніше не працювали на аналогічних посадах та не мали подібного досвіду. Кардинальні зміни в їхній кар’єрі сталися з приходом Володимира Зеленського до влади.

Варто відзначити, що Зеленський, будучи кандидатом у президенти заявляв, що при його правлінні всі посади будуть роздавати виключно за професійною ознакою.

«Не переживайте, кумівства у нас не буде», – обіцяв тоді він.

Але на ділі все сталося по-іншому.

Зараз в Офісі президента працюють:

Олександр Пашков (за даними ЗМІ є людиною бухгалтера «Студії Квартал 95») – директор Департаменту стратегічної агентурної розвідки ГУР Міністерства оборони.

Андрій Єрмак (кінопродюсер, приятель Зеленского) – керівник Офісу президента.

Андрей Ермак

З оточення Зеленського народними депутатами України стали:

Юрій Корявченков (актор «Студії Квартал 95»)

юзик, Корявченков, зеленский

Ольга Руденко (менеджер з маркетингу «Кварталу 95»)

Роман Грищук (керівник студії «Мамахохотала»)

Роман Грищук

Руслан Стефанчук (давній знайомий Зеленського, учасник команди КВК «Три товстуни») – перший заступник голови українського парламенту.

Стефанчук

Олександр Завітневич (за даними ЗМІ його дружина вчилася в одному класі з Зеленським)

Олександр Кабанов (сценарист «Кварталу 95»)

Олександр Качура (за інформацією ЗМІ юридична компанія Качури надавала послуги «Студії Квартал 95»)

Олександр Скічко (телеведучий, актор, водив знайомства з «Студією Квартал 95»)

Скичко

Валерій Стернійчук (очолював студентську «Лігу сміху» на Волині)

Володимир Воронов (за даними ЗМІ співпрацював з «Квартал-концертом”)

Олена Хоменко, (директор з управління та розвитку цифрових продуктів «Кварталу 95»)

Микола Тищенко (шоумен, кум керівника Офісу президента Єрмака)

николай тищенко

Ігор Кривошеєв (шоумен, гравець «Ліги сміху» та КВК)

Ірина Борзова (за даними ЗМІ є дочкою продюсера «Ліги Сміху»)

Максим Ткаченко (керівник ТОВ «Квартал-Концерт»)

Микола Стефанчук (брат Романа Стефанчука)

В центральних органах виконавчої влади та при державній структурах виявилися такі особистості пов’язані з «Кварталом» та Зеленським:

Олександр Гогилашвили (знайомий Зеленського, за інформацією ЗМІ мав зв’язки з «Студією Квартал 95») – заступник глави МВС.

Ірина Копайгоры (за даними ЗМІ є дочкою викладача у Криворізькому економічному університеті, де навчався Зеленський) – державний уповноважений Антимонопольного комітету України.

Марина Кудерчук (мала досвід співпраці з «Студією Квартал 95» в Запоріжжя) – голова Державного агентства України з питань кіно.

Сергій Борзов (за даними ЗМІ є людиною народного депутата Борзов, ексдиректор команди КВН «Збірна України») – керівник Державного управління справами.

Тетяна Руденко (керівник прес-служби «Студії Квартал 95») – член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Юлія Мецгер (за даними ЗМІ підтримує дружні зв’язки з актрисою «Студії Квартал 95» Оленою Кравець) – член Наглядової ради Приватбанку.

В органах безпеки отримали посади:

Владислав Бухарев (ЗМІ називають Бухарева чоловіком сценаристки «Студії Квартал 95» і знайомим Зеленського) – радник міністра внутрішніх справ, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України та екс-перший заступник голови СБУ.

Іван Баканов (юрист і керівник «Студії Квартал 95») – голова Служби безпеки України.

Ірина Побєдоносцева (за даними ЗМІ працювала директором з розвитку «Студії Квартал 95») – керівник департаменту інформаційної політики Офісу президента.

Сергій Сивохо (креативний продюсер «Студії Квартал 95») – ексрадник секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

сергей сивохо

Сергій Трофимов (виконавчий продюсер «Кварталу 95») – перший заступник голови Офісу президента.

Сергій Шефір (сценарист, продюсер, директор «Студії Квартал 95») – перший помічник президента.

шефир и зеленский

Юрій Костюк (сценарист і креативний продюсер серіалу «Слуга народу») – заступник керівника Офісу президента.

Зазначимо українці обурені таким станом справ. Президенту напомниди про обіцянку, яку до сожлению виявилося брехнею.

«Новини, на які ми заслужили», «Це жахливо…», «Рука руку миє», «Вони всі клавішники віртуози», «Капець країні», «Хоч посміємося((», – пишуть в мережі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist