Суспільство

Онуфрій та Новинський прийшли з делегацією з лаври до Парку Вічної Слави

0

Попри спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі делегація звідти на чолі з митрополитом Онуфрієм та нардепом Вадимом Новинським вийшла на акцію. З нагоди Дня перемоги над нацизмом вони прийшли до Парку Вічної Слави покласти квіти та вінки, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Представники Києво-Печерської лаври, яка закрита на карантин через спалах коронавірусу, вирішили публічно вшанувати День перемоги, пише ТСН.

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Парку Вічної Слави покласти квіти та вінки прийшла ціла делегація лаври, – йдеться у повідомленні.

Її очолив митрополит Онуфрій та народний депутат Вадим Новинський, в якого раніше діагностували коронавірус.

Захисні маски учасники делегації одягли перед тим, як зайти на територію парку. Однак Новинський був взагалі без маски, а в Онуфрія вона була спущена на підборіддя.

Представники УПЦ МП відслужили пам’ятний молебень з нагоди Дня перемоги.

Онуфрій і Новинський вшанували День Перемоги
Онуфрій з представниками лаври прийшли до Парку Вічної Слави з нагоди 9 травня / Фото “Української правди”

Делегація з Києво-Печерської лаври на чолі з Онуфрієм у Парку Вічної Слави: відео

Митрополит заявив, що потрібно простіше ставитися до коронавірусу, пише у телеграмі PavlovskyNews.

Хто може перерахувати хворих? Ми всі хворі! Кожен має свою болячку, – зазначив Онуфрій.

Та додав, що люди хворіють, бо сезон і не варто відразу думати, що це COVID-19. А те, що дехто помирає, слід сприймати нормально.

Чим поділився нардеп Новинський

Депутат розповів, як хворів на коронавірус. За словами Новинського, початок хвороби у нього був безсимптомний. Здати тест він вирішив, адже контактував з зараженими COVID-19. Лише на 5-ий день у нього з’явилися симптоми. Але одужав він швидко.

  • Лавра від 13 квітня закрита на карантин. Коронавірус виявили у понад 100 людей на території лаври. Захворіли священники, ченці, студенти розташованої там Київської духовної академії, її ректор, єпископ Сильвестр.
  • Вадим Новинський напередодні повідомив, що одужав від COVID-19.
  • За інформацією ЗМІ, у квітні коронавірус виявили і в митрополита Онуфрія. Однак церква офіційно цього не підтвердила.