Суспільство

Онуфрій та Новинський прийшли з делегацією з лаври до Парку Вічної Слави

0

Попри спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі делегація звідти на чолі з митрополитом Онуфрієм та нардепом Вадимом Новинським вийшла на акцію. З нагоди Дня перемоги над нацизмом вони прийшли до Парку Вічної Слави покласти квіти та вінки, пише 24 канал.

Представники Києво-Печерської лаври, яка закрита на карантин через спалах коронавірусу, вирішили публічно вшанувати День перемоги, пише ТСН.

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Парку Вічної Слави покласти квіти та вінки прийшла ціла делегація лаври, – йдеться у повідомленні.

Її очолив митрополит Онуфрій та народний депутат Вадим Новинський, в якого раніше діагностували коронавірус.

Захисні маски учасники делегації одягли перед тим, як зайти на територію парку. Однак Новинський був взагалі без маски, а в Онуфрія вона була спущена на підборіддя.

Представники УПЦ МП відслужили пам’ятний молебень з нагоди Дня перемоги.

Онуфрій і Новинський вшанували День Перемоги
Онуфрій з представниками лаври прийшли до Парку Вічної Слави з нагоди 9 травня / Фото “Української правди”

Делегація з Києво-Печерської лаври на чолі з Онуфрієм у Парку Вічної Слави: відео

Митрополит заявив, що потрібно простіше ставитися до коронавірусу, пише у телеграмі PavlovskyNews.

Хто може перерахувати хворих? Ми всі хворі! Кожен має свою болячку, – зазначив Онуфрій.

Та додав, що люди хворіють, бо сезон і не варто відразу думати, що це COVID-19. А те, що дехто помирає, слід сприймати нормально.

Чим поділився нардеп Новинський

Депутат розповів, як хворів на коронавірус. За словами Новинського, початок хвороби у нього був безсимптомний. Здати тест він вирішив, адже контактував з зараженими COVID-19. Лише на 5-ий день у нього з’явилися симптоми. Але одужав він швидко.

  • Лавра від 13 квітня закрита на карантин. Коронавірус виявили у понад 100 людей на території лаври. Захворіли священники, ченці, студенти розташованої там Київської духовної академії, її ректор, єпископ Сильвестр.
  • Вадим Новинський напередодні повідомив, що одужав від COVID-19.
  • За інформацією ЗМІ, у квітні коронавірус виявили і в митрополита Онуфрія. Однак церква офіційно цього не підтвердила.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist