Новини

“Опинитеся ближче до людей”: Разумков жорстко пригрозив нардепам через “собачий” скандал із Брагаром

0

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков жорстко відреагував на скандальні висловлювання нардепа від “Слуги народу” Євгенія Брагара і зробив попередження іншим парламентарім.

Так, виступаючи на погоджувальній раді 3 лютого, він наголосив, що народні обранці не повинні переставити бути людьми, а тим паче коли спілкуються зі своїми виборцями.

“Я б хотів звернутися до всіх народних депутатів: іноді потрібно, м’яко кажучи, уважніше ставитися до того, що ми говоримо. Не тільки під час ефірів, а й під час нашої роботи і спілкування з людьми. Я розумію, що ми можемо робити помилки, як і всі інші, але відповідальність, яка лежить на народних депутатах, більша, ніж на інших”, – наголосив спікер парламенту.

“Не треба забувати, і минулі вибори показали це, що ситуація може дуже швидко змінитися. І з не зовсім зручних крісел Верховної Ради України можна опинитися ближче до людей. Я дуже рекомендую всім частіше спілкуватися з людьми, чути проблеми, якщо є можливість – допомагати їх вирішувати”, – додав Разумков.

Крім того, він обурився через те, що деякі нардепи, потрапивши в політику, починають поводитися так, ніби у стінах Верховної Ради інший клімат і люди починають жити в іншій реальності.

“Ми все це говорили під час виборчої кампанії, однак деякі з нас забули про це, коли стали народними депутатами, – залишатися людьми. Значок, мандат, посада народного депутата – це не привілеї, це відповідальність”, – нагадав Разумков.

Також на резонансну ситуацію відреагував голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко. Від зазначив, що Брагар, швидше за все, переживає через сказане. Крім того, нардеп додав, що набору мемів, героєм яких став його колега, – більш ніж достатньо, щоб він зробив висновки на майбутнє.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16