Війна

«Опозорився втретє»: Пушилін не ризикнув нападати на ЗСУ і закликав до переговорів

0

Підконтрольні Росії терористи «ДНР» в черговий раз скасували «наступ на ЗСУ», яке мало розпочатися 9 вересня, і зажадали скликати екстрене засідання ТКГ для обговорення питання по селищу Шуми.

Про це стало відомо з Telegram-каналу «міністерства закордонних справ ДНР».

Як зазначила «глава МЗС бойовиків» Наталія Ніконорова, це останнє мирне попередження бойовиків.

«В надії на врегулювання ситуації, ми робимо останню спробу уникнути радикальних дій. 9 вересня о 12:00 ми пропонуємо скликати позачергову зустріч Контактної групи з метою прийняття рішення з питання проведення спільної інспекції представників “ДНР”, а також представників України в СЦКК за сприяння представників ОБСЄ щодо фіксації усунення допущених порушень з просування позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Шуми”, – йдеться в заяві пособниця терористів.

Ніконорова звинуватила Україну в порушенні перемир’я, заявивши, що бійці ВСУ продовжують обладнати свої позиції і намагаються змінити початкове розміщення військ.

«Ми сподіваємося, що і українська сторона, і посередники переговорів усвідомлюють важливість збереження того крихкого перемир’я, яке було досягнуто в тому числі і з їх допомогою, і зроблять все від них залежне для того, щоб не допустити нового витка ескалації конфлікту», – загрозливо заявили в «ДНР».

Джерело: Хвиля