Новини

Оприлюднено свіжий результат соцопитування: через кілька місяців такої ж роботи і у Зеленського буде мінусова підтримка

0

Центр «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка провели соціологічне дослідження з 24 по 28 січня 2020 року. Всього було опитано 2003 респондента. Головний результат дослідження – рейтинг влади продовжує стрімко падати. Про це у своєму блозі пише політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, як показують результати соцопитування президенту Зеленському не довіряють 39.3%. Довіряють 49%. Уряду не довіряють 65,5%. Довіряють 23.5%. Верховній Раді не довіряють 68,5%. Довіряють 23.4%. Також окремо в таблиці наведені дані по спікеру парламенту Разумкова і главі уряду Гончарук, в яких також впало різко довіру. У Зеленського обвал стався з 65% до 49%.

Політолог прогнозує, що це тільки початок. Відверто антиукраїнська і антидержавна політика буде обвалювати рейтинги. Верховна Рада, що була обрана 6 місяців тому вже не має довіри. Їй не довіряє більше 2/3 виборців. Ще кілька місяців такої «роботи» і в Зеленського буде мінусова підтримка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16