Новини

ОПЗЖ святкуватиме “День перемоги” на параді в Москві, – Ківа

0

Нардеп від проросійської фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа заявив, що разом з однопартійцями святкуватиме 75-ту річницю закінчення Другої світової війни на параді в Москві.

Про це він сказав журналістам каналу NewsOne в кулуарах Верховної Ради.

«75я річниця – це та дата, яка викликає величезну повагу. Наша фракція обов’язково буде святкувати пам’ять великої перемоги і бути присутнім в Москві на параді », – заявив нардеп.

Також він зазначив, що святкування Дня перемоги є кроком до «об’єднання суспільства», завершення війни на Донбасі і «нормалізації відносин з РФ».

На думку Ківи, в Україні намагаються переписати історію, проте він буде святкувати 9 травня незважаючи на позицію колишнього міністра закордонних справ Вадима Пристайко, який закликав не влаштовувати святкування в День пам’яті і примирення.

«На жаль, сьогодні нам намагаються нав’язати історію посібників фашизму, втерти і втовкмачити нам у голови історію зрадників. Українська нація і український народ, українські воїни, які служили в червоній армії, – внесли неоціненний вклад в перемогу над фашизмом », – вважає Ківа.

Він додав, що його дід – Герой Радянського Союзу, тому його сім’я буде шанувати День перемоги незважаючи на позиції «окремих осіб».

Нагадаємо, раніше нардеп від ОТЗЖ Вадим Рабинович запропонував сформувати делегацію Верховної Ради і відправити в Москву на парад 9 травня. У «Європейської солідарності» зажадали від керівництва Ради «жорстко відреагувати» на ініціативу нардепа.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist