Новини

ОПЗЖ святкуватиме “День перемоги” на параді в Москві, – Ківа

0

Нардеп від проросійської фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа заявив, що разом з однопартійцями святкуватиме 75-ту річницю закінчення Другої світової війни на параді в Москві.

Про це він сказав журналістам каналу NewsOne в кулуарах Верховної Ради.

«75я річниця – це та дата, яка викликає величезну повагу. Наша фракція обов’язково буде святкувати пам’ять великої перемоги і бути присутнім в Москві на параді », – заявив нардеп.

Також він зазначив, що святкування Дня перемоги є кроком до «об’єднання суспільства», завершення війни на Донбасі і «нормалізації відносин з РФ».

На думку Ківи, в Україні намагаються переписати історію, проте він буде святкувати 9 травня незважаючи на позицію колишнього міністра закордонних справ Вадима Пристайко, який закликав не влаштовувати святкування в День пам’яті і примирення.

«На жаль, сьогодні нам намагаються нав’язати історію посібників фашизму, втерти і втовкмачити нам у голови історію зрадників. Українська нація і український народ, українські воїни, які служили в червоній армії, – внесли неоціненний вклад в перемогу над фашизмом », – вважає Ківа.

Він додав, що його дід – Герой Радянського Союзу, тому його сім’я буде шанувати День перемоги незважаючи на позиції «окремих осіб».

Нагадаємо, раніше нардеп від ОТЗЖ Вадим Рабинович запропонував сформувати делегацію Верховної Ради і відправити в Москву на парад 9 травня. У «Європейської солідарності» зажадали від керівництва Ради «жорстко відреагувати» на ініціативу нардепа.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16