Блоги

Орєшкін: Путін хоче увіпхнути “Л/ДНР” назад! Він зрозумів, що це програшна партія Кремля на Донбасі

0

Росія опинилася в програшному становищі з окупованим Донбасом, оскільки не може ні прийняти його до свого складу, ні вивести війська.

Такою думкою в інтерв’ю OBOZREVATEL поділився відомий російський політичний аналітик Дмитро Орєшкін.

“Програшна ситуація в “Л/ДНР”. Взяти їх до себе Путін не може, у нього ресурсів немає і стратегії теж. Так, він хотів би їх увіпхнути назад до складу України, але на своїх умовах. На це в Україні не підуть – і правильно зроблять. Поки Путін не може їх віддати, тому що це поразка та “втрата обличчя”. Нічого позитивного він зробити теж не може. Так, як і в Придністров’ї, на окупованому Донбасі дають людям російське громадянство, вони радіють, їдуть або в Україну, або в Росію”, – розповів Орєшкін.

“Причому у виграші опиняються ті, хто виїхав в Україну, тому що там є перспектива. А Росія, як я вже казав, іде “під гірку”. Але, з точки зору середнього “днрівця”, звісно, в Росії набагато краще, ніж у “Л/ДНР”. Тому люди отримують паспорти, і в них відчуття, що це на краще. Це вони вже потім разом із Росією страждатимуть від того, що Росія зараз переживає. Це безробіття, падіння, закінчення нафтових грошей”, – вважає він.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist