Політика

Оточення Зеленського в розпал пандемії займається контрабандою медичних товарів з Китаю – ЗМІ

0

Оточення президента Володимира Зеленського в розпал карантину займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах із Китаю. Операція вже отримала назву “Баум” на честь бізнесмена Бориса Баума – претендента на посаду глави нової Комісії з регулювання азартних ігор в Україні. Контрабанда здійснюється на президентських літаках, які доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов в Україні.

Про це повідомляють ЗМІ.

“Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси та доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов. Спочатку це були Боїнги компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і “Мрію”. Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що все це робиться з метою забезпечити медустанови всім необхідним – для боротьби з епідемією. Однак є і зворотній бік медалі, про яку мало хто знає, але скоро дізнаються всі”, – йдеться у повідомленні..

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist