Новини

“Пабєдобєсіє не зупинити”: Кремль плював на епідемію і не збирається відмовлятися від параду 9 травня

0

Парад на честь 75-ї річниці завершення Другої світової війни відбудеться в Москві у будь-якому випадку, пише Українська правда.

У Міноборони РФ наголошують, що підготовка до параду триває. З кінця березня на підмосковному полігоні “Алабіно”, де створена точна копія Червоної площі, йдуть спільні тренування піших парадних розрахунків і механізованих колон. У кінці квітня зазвичай техніку перебазовують у Москву.

Пєсков же заявив, що наразі жодних рішень про перенесення параду не ухвалювали. Вын додав, що це обговорюватимуть пізніше з урахуванням розвитку епідеміологічної ситуації.

“Я можу сказати одне: ні в кого не повинно бути сумнівів, що парад Перемоги і святкування Дня перемоги буде обов’язково. Я не знаю, чи буде це 9 травня або пізніше, — але воно буде обов’язково”.

Одну з московських лікарень закрили на карантин через те, що у керівників медзакладу виявили коронавірус.

У столиці Росії а також в Підмосков’ї вводять спеціальні дозволи для поїздок на громадському і будь-якому особистому транспорті, а дорожнім патрулям наказали не пускати в Москву іногородніх громадян без спецперепустки.

Джерело: Російський “Интерфакс” з посиланням на слова прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16