Суспільство

Панін про Поклонську: Їб…нута. Коли мене одягнули в Миколу ІІ, то вона написала заяву на мене

0

“Експрокурорка” анексованого Росією Криму і депутатка Держдуми РФ Наталія Поклонська – “їб…нута”. Про це російський актор Олексій Панін заявив в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

Журналіст запитав у актора, чому Поклонська написала на нього заяву в поліцію.

“Якийсь скандал був у пресі. Я знімався у проєкті, де мене вдягнули в Миколу Другого. І вона подала заяву, що начебто я ображаю почуття вірян. Бл…дь, не пам’ятаю. Їб…нута.”, – сказав Панін.

За його словами, за цією заявою він приходив до дільничного, з яким “пореготали”, але “без допитів серйозних”.

На запитання, чи “прикольна” Поклонська, Панін пояснив, що жодного разу її не бачив.

“Жодного разу не бачив її. Це ж треба людину знати. Ну як, “прикольна”? Може, прикольна”, – зазначив актор.

До анексії Криму Поклонська працювала в органах прокуратури України. 2 травня 2014 року президент РФ Володимир Путін призначив громадянку України Поклонську “прокурором Криму”.

У 2017 році, після появи фільму “Матильда” про стосунки цесаревича Миколи з балериною Матильдою Кшесінською Поклонська скаржилася в Генпрокуратуру РФ. Вона говорила, що сюжет фільму ображає імператора як представника російської влади. Генпрокуратура РФ не виявила екстремізму та образи почуттів вірян у фільмі. Прем’єра стрічки відбулася в жовтні 2017 року. У грудні 2019 року Поклонська визнала, що в історії з “Матильдою” не мала рації.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist