Суспільство

Парасюк: Маломуж прийшов до Януковича і сказав: “Біжи звідси – інакше завтра тут будуть гості! У них зброя!”

0

2014 року на той момент президента України Віктора Януковича закликав покинути країну його радник, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Про це в ефірі авторської програми засновника інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона сказав екснардеп Володимир Парасюк.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Я про це дізнався років за три після всіх цих подій. У мене була історія зі співробітником контррозвідки, із яким ми служили в АТО. І він каже: “У мене є для тебе одна інформація, яку я хотів тоді розповісти, але розумів, що протягом певного періоду часу цього не можна було робити. Тепер розповім”… Сказав, що вони приїхали в “Межигір’я”: “Слухай, навіщо тобі ті картини? Вони завтра вранці сюди прийдуть. Зброя в них є…” Тому що ви знаєте, що правоохоронці на Майдані отримали відсіч із боку Майдану, і було багато поранених та вбитих. І він прийшов і сказав: “Слухай, це вже не жарти. Ти звідси або давай біжи, або завтра тут будуть гості”, – пояснив екснардеп.

За його даними, охоронці Януковича ще залишалися з ним.

“А співробітники Державної служби охорони, міліція, СБУ сказали: “Ні, ми не підемо на таке. Хочеш – тримай оборону в “Межигір’ї”. А тут тебе ніхто не захищатиме”. І вони втекли. І я розповім вам навіть більше. Є така історія: коли він тікав, то один із працівників вивозив дорогі картини з “Межигір’я”. І коли вони втекли, він ці картини не знав куди вивозити і сховав у себе вдома. І за тиждень привіз їх назад у “Межигір’я”, тому що побоявся, що його там шукатимуть. Тобто це ще раз свідчить про те, що він просто втік”, – зазначив Парасюк.

Парасюк: Зеленський зараз – це Кашпіровський, який на телебаченні розповідає про коронавірус, а Аваков – президент і прем’єр в одній особі. Читайте повну версію інтерв’ю

Янукович був президентом України з лютого 2010 року до лютого 2014 року. За даними СБУ, він покинув країну в ніч на 23 лютого 2014 року. До того моменту в Україні три місяці тривали масові протести на Євромайдані, були жертви серед мітингувальників і правоохоронців унаслідок силового протистояння.

Зараз Янукович перебуває в Росії.