Політика

Партія Медведчука в непростий для України час знову почала розгойдувати «мовне питання»

0

Партія кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя!», Як послідовний продовжувач справи Партії регіонів, продовжує паразитувати на мовній темі.

Про це у своєму блозі пише колишній заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

Він зазначає, то, ніж Партія регіонів займалася в Криму, Севастополі, на Донбасі, продовжує займатися «Опозиційна платформа – За життя!». На цей раз в Дніпропетровській області. Те ж саме ця політична сила буде обов’язково практикувати в Харківській області, Миколаєві, Одесі та інших містах, де Партія регіонів завжди мала величезну підтримку, саме за рахунок підняття суперечливих антидержавних питань.

За словами Андрія Магери, доктор юридичних наук Віктор Медведчук цинічно бреше в своїх інтерв’ю – в діючій Конституції України російська мова не має особливого статусу і ніколи такого не було, щоб він мав такий же статус, як і українська мова.

Державною мовою є тільки українську мову. Цим «Опозиційна платформа – За життя!» відверто показує, що прихильність Кремля для них важливіше, ніж національна злагода в Україні на мовному ґрунті.