Новини

Партія Зеленського провалилася, падіння рейтингу “Слуги народу” продовжиться

0

Відомий український політолог і блогер Олексій Голобуцький в своєму блозі пише про те, що через півроку після парламентських виборів і, з огляду на щоденні скандали рейтинг президентської «Слуги народу» сповз до 45,4%.

Політолог зазначає, насправді це все одно дуже багато. Але люди неохоче розлучаються зі своїми ілюзіями і ще неохоче визнають свої помилки.

Плюс в країні ще не все так погано, як повинно було бути з таким рівнем компетентності влади: Україна досі виїжджає на зробленому п’ятим президентом і парламентом 8-го скликання. Але «запасу ходу» залишилося дуже небагато. Тому зростання рейтингу партії Порошенко за ті ж півроку з 8,1% до 12,3% закономірний і однозначно позначає стійку тенденцію до відновлення підтримки.

Голобуцький підкреслює, вся справа в тому, що «нові сили» в принципі не виправдали надій виборців: сповзли показники не тільки «Слуги народу», а й «Голос» просів до 2,5%, і 5,2% «Сили і честі »однозначно говорять, що альтернативу« слузі », яка явно провалилася в ролі влади, виборці будуть шукати не серед нових політичних сил.

Все це схоже на «електоральний реверс»: люди повертаються до надійного апробованого вибору попередніх років.