Політика

Партнер Коломойського тричі потайки відвідував ОП перед голосуванням закону про банки, – “Схеми”

0

Знайомий Єрмака та людина з оточення Коломойського, співвласник студії “Квартал-95” Тімур Міндіч кілька разів приїжджав до Офісу Президента перед голосуванням у Раді “антиколомойського” закону про банки, пише 24 канал. В ОП кажуть, що Міндіч пропонував допомогу у боротьбі з епідемією коронавірусу.

Як стверджують журналісти програми “Схеми“, бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського Тимур Міндіч тричі відвідував Офіс Президента за кілька днів до голосування за так званий “антиколомойський” закон.

Такі відвідини Міндічем Офісу Президента зафіксували 20, 23 та 27 березня. Журналісти “Схем” двічі говорили з ним. У першій розмові чоловік сказав, що ані з президентом, ані з Єрмаком не зустрічався, хоча й дружить з останнім.

У другій розмові Міндіч наполягав, що його візит на Банкову пов’язаний з бажанням допомогти країні в боротьбі з поширенням коронавірусу: “У мене є досвід організації доставки пакетів, продуктів і так далі. У цьому ключі”.

Я крім питання допомоги й благодійності, ніякі питання не обговорював і не буду обговорювати. Ви знаєте, найголовніше, коли допомагаєш – не робити з цього піару, – так пояснив Міндіч причину того, що візити на Банкову не афішує.

З Єрмаком же Міндіч у добрих стосунках, тому пішов саме до нього: “Ми з ним (Єрмаком – 24 канал) в гарних, дружніх стосунках. Я ж не піду з цим питанням до президента. Він – голова Офісу. До нього пішов”.

На запитання про ймовірне сприяння у розв’язанні питань Коломойського Міндіч відповів категоричним запереченням: “Ну це смішно. Як я міг говорити з паном Єрмаком щодо питань Ігоря Валерійовича? Не вигадуйте”.

Міндіч
“Схеми” поговорили з Міндічем, який тричі відвідував ОП наприкінці березня

З Тімуром Міндічем я знайомий декілька років. Він за власною ініціативою, як представник бізнесу, запропонував допомогти державі в боротьбі з розповсюдженням коронавірусу,
– так Андрій Єрмак відповів на запит “Схем” щодо візитів Міндіча.

Так само твердять і в пресслужбі ОП:

  • “Бізнесмен Тімур Міндіч відвідував Офіс Президента у зазначені дати, зустрічаючись з різними представниками Офісу.
  • Як бізнесмен, а не політичний чи громадський діяч, Тімур Міндіч не може бути пов’язаний з будь-якими питаннями політичного характеру, зокрема, зі згаданим законопроєктом щодо унеможливлення повернення націоналізованих банків колишнім власникам.
  • З представниками Офісу він обговорював надання допомоги у питанні протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Зустрічі та наради щодо цього питання відбуваються в Офісі президента на постійній основі”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16