Суспільство

Пас Києва Кремлю, – Безсмертний про можливу підозру командувачу ВМС Воронченку перед черговим раундом “Норманді”

0
На думку дипломата Романа Безсмертного, можливе оголошення підозри адміралу Воронченку – це спроба таким чином відновити переговори у “нормандському форматі” онлайн

Про це дипломат Роман Безсмертний заявив у ефірі програми “Змістовно з Христиною Яцків”, передає Еспресо.TV.

“Очевидно, та річ, про яку ми зараз говоримо, це ймовірність оголошення підозри адміралу Воронченку по цьому факту подій, вона є логічним продовженням. З моєї точки зору, цей факт дуже добре лягає на останні події щодо відкриття кримінальних справ проти попереднього президента, переслідування учасників Майдану і тд.”, – зауважив дипломат.

“По суті, напередодні ініціатив і зустрічей в Нормандії, це свого роду пас київського керівництва Кремлю для того, щоб відновити якісь переговори в режимі онлайн”, – вважає він.

Роман Безсмертний підкреслив, що невипадковими є фрази президента Зеленського про очікування якихось сподівань від чергової зустрічі міністрів.

“Ці зустрічі мають процедурний характер, а не є вирішальними, з точки зору підготовки зустрічей і в Нормандії”, – зазначив він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16