Суспільство

Ручний патріарх Путіна Гундяєв на “Мерседесі” з мигалкою провіз по Москві ікону для боротьби з пандемією

0

Патріарх московський Кирило (Гундяєв) на «мерседесі» з мигалкою і кортежем поліції провіз вулицями Москви чудотворну ікону і помолився про позбавлення від коронавируса.

Про це повідомляє “Медуза“.

За інформацією видання, це відбувалося вдень 3 квітня. В руках глави РПЦ була ікона Богоматері “Розчулення”, яку віруючі вважають чудотворною.

Пряму трансляцію того, що відбувається, вели деякі федеральні телеканали. На каналі “Спас” у цей час рядком, що біжить в нижній частині екрану, показували молитву проти коронавірусу, яку РПЦ затвердила 22 березня.

Приблизно тоді ж на сайті РПЦ було опубліковано послання, в якому Кирил закликав віруючих і служителів “посилити молитву до Господа про огорожу людей від шкідливої пошесті”.

Станом на 3 квітня в Росії зареєстровано 4149 хворих на коронавірус і 34 летальні випадки, тільки за останню добу виявили 601 випадок COVID-19, 4 людини померли.

Нагадаємо, редакція італійської газети La Stampa заявила про тиск із боку Російської Федерації після публікації критичних матеріалів щодо російської гуманітарної допомоги.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16