Суспільство

Ручний патріарх Путіна Гундяєв на “Мерседесі” з мигалкою провіз по Москві ікону для боротьби з пандемією

0

Патріарх московський Кирило (Гундяєв) на «мерседесі» з мигалкою і кортежем поліції провіз вулицями Москви чудотворну ікону і помолився про позбавлення від коронавируса.

Про це повідомляє “Медуза“.

За інформацією видання, це відбувалося вдень 3 квітня. В руках глави РПЦ була ікона Богоматері “Розчулення”, яку віруючі вважають чудотворною.

Пряму трансляцію того, що відбувається, вели деякі федеральні телеканали. На каналі “Спас” у цей час рядком, що біжить в нижній частині екрану, показували молитву проти коронавірусу, яку РПЦ затвердила 22 березня.

Приблизно тоді ж на сайті РПЦ було опубліковано послання, в якому Кирил закликав віруючих і служителів “посилити молитву до Господа про огорожу людей від шкідливої пошесті”.

Станом на 3 квітня в Росії зареєстровано 4149 хворих на коронавірус і 34 летальні випадки, тільки за останню добу виявили 601 випадок COVID-19, 4 людини померли.

Нагадаємо, редакція італійської газети La Stampa заявила про тиск із боку Російської Федерації після публікації критичних матеріалів щодо російської гуманітарної допомоги.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist