Суспільство

Патріоти у Рівненській області “нагодували” яйцями Іллю Киву та його тітушню

0

В Україні почалася хвиля протестів проти реваншу проросійської “п’ятої колони”. Сьогодні в Рівненській області відбулися зіткнення між патріотами і “тітушками” нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви, пише 24 канал.

Як повідомив “Діалог”, 23 червня в Березне на Рівненщині активісти “Національного корпусу” пікетували приймальню нардепа від “Слуги народу” Сергія Литвиненка, який закликав прийняти законопроєкт про особливий статус Донбасу, щоб “надати динаміку” переговорам в мінському і нормандському форматах.

На місце прибув нардеп Ілля Кива в оточенні молодих людей міцної статури. Активісти закидали їх яйцями. “Дуже швидко мітинг переріс у зіткнення з поліцією. Правоохоронці досить жорстко почали затримувати протестувальників. Були чутні стрільби і вибухи петард”, – пише Діалог.

Присутні у приймальні активісти “Нацкорпуса” заявили, що виступають проти реваншу проросійських сил, які “вирішили залучити силовий блок, щоб розхитувати ситуацію в Україні”.

Сутички у Березному: відео

Сутички між активістами Нацкорпусу і тітушками: відео

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist