Суспільство

«Патріотизм виховувати не треба»: Міністр-втікач Азаров заявив, що українській нації нема чим пишатись

0

На своїй сторінці в facebook колишній глава уряду Микола Азаров прокоментував рішення київських депутатів про обов’язкове виконання українського гімну перед уроками в школах.

За інформацією Replyua.net, Азаров назвав політиків недодепутатами. Він зазначив, що депутати порахували, що виконання гімну зможе виховати в дітях патріотизм. «Ці ура-патріоти глибоко помиляються. Патріотизм і виховувати не треба, якщо громадянам є чим пишатися – сильною економікою, високим рівнем життя, політичними і економічними успіхами на міжнародній арені», – написав політик. Він вважає, що в країні всього цього зараз не спостерігається, і Україна котиться в прірву. Азаров вказує на те, що темпи еміграції стали просто жахливими, а співати гімн в школі означає тільки одне, – що дітям більше не будуть давати якісні знання.

Нагадаємо, що раніше депутати Київської міськради підтримали ініціативу про обов’язкове виконання гімну України у всіх школах перед уроками. Ця ініціатива викликала неоднозначну реакцію у багатьох політиків і політологів. Вони вказали на те, що рівень знань в українських школах в останні роки сильно знизився, і політикам потрібно задуматися саме про це.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua