Політика

Павленко: “Зеленський продовжує боротися з Порошенком замість того, щоб об’єднати країну”

0

Президент Володимир Зеленський продовжує боротися проти п’ятого президента України Петра Порошенка замість того, щоб об’єднати країну проти російської агресії.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ростислав Павленко.

“На жаль, влада продовжує боротися з Порошенком і розказувати, і уявляти собі, аби зробити не так, аби відхреститися від того, як це було раніше. Але у воюючої країни є все-таки своя естетика і своя потреба. Тому що парад – це не просто демонстрація, а звіт влади, що зроблено для підтримки армії. Тому, якщо були “Джавеліни” – то були “Джавеліни” на параді. Якщо були ракетні системи – то були ракетні системи на параді. Якщо з металобрухту були відновлені танки – то були танки”, – сказав Павленко.

Він зауважив, що не з фронту вони знімалися, а на фронт і в частини ця техніка потім йшла.

“Тобто спочатку вони були або відновлені, або побудовані, продемонстровані людям і показані: ось, люди, куди йдуть ваші гроші. І потім вони вже йшли в частини і там служили. І тому те, що було сказано, на жаль, президентом про те, що місце техніки не на параді в Києві, а на сході, – ну то на сході… Але перед тим покажіть людям, чим займається, в тому числі, головнокомандуючий, в тому числі, і військовий комплекс”, – додав Павленко.

Він наголосив, що не достатньо для закінчення війни того, що Зеленський “у своїй голові закінчив війну”.

“Бо у Путіна в голові вона не закінчилась і в очах у нього немає миру, а є бажання підкорення України. І лише такий мир буде добрим для Путіна. Або Україна підкориться, або він змушений буде піти геть, тому що він розумітиме, що перебування в Україні коштуватиме для нього набагато більше, ніж піти геть, і що перебування в Україні для Путіна створюватиме загрози, як це було для Радянського Союзу під час виходу з Центральної Європи, з Афганістану у 89 році”, – сказав Павленко.

На його думку, поки країна воює і поки не досягнуто перемоги, святкування Дня Незалежність якраз може об’єднувати країну.

“І тоді якраз було б набагато краще, набагато більш об’єднавча нота звучала б, якби не намагалися казати, що все, що було “до” є погано, а от ми такі геніальні і прекрасні, і мир, і у нас в голові війна закінчилася. Недостатньо цього. І якраз День Незалежності, мені здається, що об’єднавча нота цього свята мала б прозвучати: що всі українці як суспільство – і військові на фронті, і ветерани, і волонтери, і всі, хто так чи інакше підтримує це, – об’єднані та єдині. І мистецтво, і все інше якраз спрямовані на те, що ми розуміємо: ми маємо вижити, ми маємо вистояти, ми маємо перемогти і будувати”, – вважає Павленко.

Він наголосив, що як тільки це буде в голові у Зеленського і його компанії, то тоді можна говорити, що він і до ветеранів зможе вийти, і що українці не будуть тут перекидатися “а Порошенко…”, а будуть все-таки говорити про те, що всім разом як країні, як нації дозволить перемогти.