Політика

Павло Нусс: Тепер кожен з вас винен гроші Суркісам

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, довгий час брати Суркіси через українські суди намагалися визнати неправомірними дії Нацбанку щодо «ПриватБанку».

У самому розпалі юридичної активності Суркісів, фахівці попереджали, що повернення грошей Суркісам стане прецедентом, який потрібен Коломойському в його війні з Україною за повернення «ПриватБанку».

Аналітик зазначає, довго чекати не довелося, Печерський райсуд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до «ПриватБанку», тепер банк, а якщо бути точніше, то держава зобов’язана виплатити гроші за їх депозитами загальною сумою в 350 мільйонів доларів США і майже десять мільярдів гривень спільникам Коломойського.

На міжнародному рівні було доведено, що Суркіси були спільниками з Коломойським в пограбуванні країни.

“А до чого ж тут Зеленський? А при тому, що саме президентство Зеленського стає гарантією для обікрали нашу країну олігархів повернути все те, що було повернуто Україні командою п’ятого президента Порошенко при абсолютну підтримку наших західних партнерів з ЄС і США”, – написав аналітик.

Він додає, ті, хто не хотіли Порошенко, повинні віддати і розписатися. Тепер кожен з них боржник Суркісів і Коломойського-Зеленського.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16