Новини

“П**дуйте до Москви!” Скрипін розгромив скандальну Лукаш за слова про Майдан

0

Ексміністерка юстиції часів президентства Віктора Януковича Олена Лукаш оскандалилася заявою про Революцію Гідності.

В ефірі телеканалу NewsOne соратниця колишнього президента-втікача сказала, що “майданівців вбивали майданівці”, за що її розгромив журналіст Роман Скрипін.

“Олена Лукаш стверджує, що Майдан стріляв сам у себе. Наскільки треба бути ї*анутою, б*ядь, на всю невеличку голову”, – обурився він.

За словами Скрипіна, Лукаш закрила свого рота після того, як пройшов Майдан, і “дуже обережно пересувалася Печерськими пагорбами”, де “отримувала снігом по голові”.

“Їх закидали, був такий епізод. Пані Лукаш, яка про*бала суд Януковича, коли був третій тур Ющенка-Януковича. Пані Лукаш, яка не має права взагалі відкривати свого рота щодо тих, хто загинув на Майдані”, – підкреслив Скрипін.

Журналіст нагадав, що є показові кадри з Майдану, і залишається незрозумілим, яким саме місцем дивилася всі задокументовані події ексміністерка юстиції.

“Олено, збирайте валізу і п*здуйте до Москви. Там на вас чекають ваші соратники Володимир Олійник, який отримав від мене середній палець, Азаров, Янукович, вся ваша п*здобратія. П*здуйте до Москви і припиніть маніпулювати. Тому що далі, якщо щось відбуватиметься в Україні, повірте мені: поблажки для вас не буде. Вас просто повісять, застрелять, або ви подавитеся оливкою. У вас немає совісті, немає нічого, окрім грошей в очах. І ви звинувачуєте людей, які отримали гідність і свободу”, – підсумував Скрипін.

Увага! Відео містить нецензурну лексику! (18+)

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist