Новини

“П**дуйте до Москви!” Скрипін розгромив скандальну Лукаш за слова про Майдан

0

Ексміністерка юстиції часів президентства Віктора Януковича Олена Лукаш оскандалилася заявою про Революцію Гідності.

В ефірі телеканалу NewsOne соратниця колишнього президента-втікача сказала, що “майданівців вбивали майданівці”, за що її розгромив журналіст Роман Скрипін.

“Олена Лукаш стверджує, що Майдан стріляв сам у себе. Наскільки треба бути ї*анутою, б*ядь, на всю невеличку голову”, – обурився він.

За словами Скрипіна, Лукаш закрила свого рота після того, як пройшов Майдан, і “дуже обережно пересувалася Печерськими пагорбами”, де “отримувала снігом по голові”.

“Їх закидали, був такий епізод. Пані Лукаш, яка про*бала суд Януковича, коли був третій тур Ющенка-Януковича. Пані Лукаш, яка не має права взагалі відкривати свого рота щодо тих, хто загинув на Майдані”, – підкреслив Скрипін.

Журналіст нагадав, що є показові кадри з Майдану, і залишається незрозумілим, яким саме місцем дивилася всі задокументовані події ексміністерка юстиції.

“Олено, збирайте валізу і п*здуйте до Москви. Там на вас чекають ваші соратники Володимир Олійник, який отримав від мене середній палець, Азаров, Янукович, вся ваша п*здобратія. П*здуйте до Москви і припиніть маніпулювати. Тому що далі, якщо щось відбуватиметься в Україні, повірте мені: поблажки для вас не буде. Вас просто повісять, застрелять, або ви подавитеся оливкою. У вас немає совісті, немає нічого, окрім грошей в очах. І ви звинувачуєте людей, які отримали гідність і свободу”, – підсумував Скрипін.

Увага! Відео містить нецензурну лексику! (18+)

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16