Новини

Перегляд бюджету, завершення переговорів з МВФ, допомога банків бізнесу, – Яценюк про завдання для української влади

0
Яценюк розповів про кроки, які влада має зробити зараз для подолання економічної кризи

Про це колишній премєрміністр України Арсеній Яценюк заявив в ефірі програми “ПолітКлуб з Віталієм Портниковим” в ефірі Еспресо.TV.

Він розповів про кроки, які українська влада має зробити для подолання економічної кризи.

“Номер один завдання. Це перегляд бюджету. Дефіцит бюджету в кращих оцінках вже зараз може бути 200 млрд грн. Ми ще не знаємо, як буде до кінця року. Треба зменшувати так звані непрофільні витрати. Зараз всі витрати мають концентруватися на медицині, армії, соцзабезпеченні”, – сказав Яценюк

За його словами,  друге – це зовнішня допомога. Завершення переговорів з МВФ. Бо без зовнішньої  допомоги в Україні буде дефолт. А від дефолту виграють ті, хто заборгував державі. А потерпатимуть від дефолту усі громадяни.

“Третє, – це по банківській системі. Треба, щоб Нацбанк, уся банківська система допомагала бізнесу.  Там, де значні кредитні портфелі, люди не зможуть повернути сьогодні. Йдеться про відстрочення погашення валютних кредитів. А державі доведеться вливати гроші в державні компанії і давати кредити малому і середньому бізнесу”, – додав Яценюк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist