Суспільство

Переможемо у війні і ніяк інакше: воїни ЗСУ подякували за підтримку

0

На честь свята Покрови, Козацтва, Дня захисника України та УПА українські захисники з різних армійських підрозділів звернулися до народу.

Вони подякували за підтримку і пообіцяли боротися до Перемоги, інфомує Цензор.НЕТ.

“Ми переможемо у війні з російськими окупантами і ніяк інакше, – сказав один із бійців. – Перемога буде за нами”, – кажуть бійці.

Бійців у відеозверненні підтримали заслужений артист України Олексій Паламаренко та народна артистка України Лариса Руснак. Вони подякували українським захисникам за боротьбу, адже саме завдяки воїнам минулого, ми маємо теперішнє. Завдяки воїнам теперішнім, ми живемо зараз і впевнено ідемо в майбутнє.

Також зі святами усіх українців привітали волонтери та добровольці, які поряд із воїнами ЗСУ ведуть боротьбу за волю України.

Попри те, що українських бійців змушують не відкривати вогонь по російських окупантах, настрій у наших захисників бадьорий. І всі вони очікують наказу, щоб розпочати наступ та звільнити тимчасово окуповані українські землі. Адже тільки у боротьбі можна здобути волю і благополуччя для рідного краю. Тільки у боротьбі нація стає сильною, а слабкі капітулюють і стають рабами.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist