Суспільство

Перша ракетка України Стаховський: “Мені дуже шкода Усика і Ломаченка, потрібно було більше книг читати”

0

Першій ракетці України Сергію Стаховському дуже шкода, що Усик і Ломаченко не хочуть читати більше книжок і різних міжнародних видань, щоб змінити свою позицію з приводу Росії.

Тенісист здивований, що люди, які мають такий широкий кругозір, подорожують по світу, і бачать життя за кордоном, мають таке мислення.

“Мені дуже шкода таких людей, тому що потрібно було більше читати книг, читати міжнародну пресу. Якось цікавитися географією та історією своєї країни, щоб потім мислення було більш-менш адекватним. У цьому найбільша проблема”, – сказав тенісист в ефірі радіо “Новое врємя”.

За словами Стаховського, він не розуміє, як боксери можуть розповідати про мир, коли насправді Російська православна церква є політичним інструментом.

“Ми розуміємо, що РПЦ не відокремлена від держави і це реальна політична сила, яка підтримує позицію агресора. А ми будемо розповідати, що це все фігня, наприклад, що коронавірус – фігня, і треба йти молитися… Ну да, окей”, – підсумував спортсмен.

  • Уславлені українські боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик знялися в російському фільмі “Здрастуй, брат, Христос Воскрес!”
  • Ломаченко заявив, що він до сих пір не вірить, що Росія почала війну в Україні
  • Усик висловився за дружбу з росіянами, зазначивши, що його не турбує невдоволення громадськості через його слів
  • Усик назвав військову агресію Росії в Україні ситуацією, коли “хтось ділить портфелі”

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist