Новини

Першими під удар Росії потрапляють герої Майдану, – Парубій

0
Стратегічний план Росії і Володимира Путіна, який вони готують для України, полягає у знищенні української ідентичності

Про це колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив під час телемарафону “Пам’яті гідних”, який проводять Еспресо.TV, “Прямий” та “5 канал”.

“Власне сьогодні ми є свідками того, як намагаються знівелювати Майдан і дискредитувати Майдан. Ця кампанія відбувається під такою невидимою опікою президента Володимира Зеленського. Я вам скажу, не випадково у мюнхенській змові 12 пунктом є: “Почати в Україні обговорення про вироблення нової ідентичності”, – сказав Парубій.

За його словами, зміст 12-го пункту плану “12 кроків” якраз і є стратегічним планом Росії і Володимира Путіна, який готують для України. Вони хочуть знищити українську ідентичність.

“Не нову створити, а знищити українську ідентичність. І на жаль, першими під удар потрапляють Майдан і герої Майдану. І в ці трагічні дні, дні пам’яті величних подій – ми є свідками того”, – додав Парубій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16