Війна

Петро Порошенко: 6 років з нами немає Героя Володимира Рибака. Вірю, ми повернемось у нашу Горлівку і в наш Донецьк

0

На своїй сторінці в Фейсбук Петро Порошенко написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

6 років з нами немає Героя Володимира Рибака. Неймовірна людина, справжній патріот, який віддав життя за Україну. У 2014 році бойовики викрали, звіряче катували і вбuлu Володимира після того, як він зірвав із будівлі Горлівської міськради прапор так званої «ДНР», відстоюючи наш український стяг.

Символічно, що 23 серпня 2016 року я мав честь піднімати синьо-жовтий український прапор над Софіївським майданом разом із донькою Героя Марією. Адже справа Володимира жива — не тільки у його дітях, а й у кожному із нас — у тих, хто любить Україну, хто бореться за її незалежність, хто шанує її символи і пам’ятає її Героїв.

Вірю, ми повернемось у нашу Горлівку і в наш Донецьк і назвемо на честь Героя України Володимира Рибака одну з вулиць на нашому українському Сході…

Слава Україні! Героям слава!

Петро Порошенко

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist